İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO)

İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO)

Proje Destek Hizmetleri

Proje fikirleri ve proje fon destekleri konusunda aşağıdaki başlıklarda hizmet sunulmaktadır;

Proje Fikri ve Fon Destekleri Görüşme Toplantıları

Akademisyenlerimizin, öğrencilerimizin ve sanayi kuruluşlarının proje fikirleri ve fon destekleri konusunda birebir görüşmeler ile yönlendirildikleri toplantılar gerçekleştirilmektedir.

Proje Başvuru Formlarının Hazırlanmasında İdari ve Teknik Destek

Online başvuru formuna erişim ve başvuru gerçekleştirilmesi hususlarında teknik ve idari sorulara cevap verilerek kılavuzluk hizmeti verilmektedir.

 Uygulamalı Proje Yazma Atölyeleri

Akademisyenlerin proje yazma konusundaki bilgi ve deneyimlerini artırmak amacı ile Üniversitemizin çeşitli fakültelerinde akademisyenlerimiz için uygulamalı proje yazma atölyeleri düzenlenmektedir. İki tam gün olarak kurgulanan atölyelerde ilk gün paylaşılan bilgilerin ardından ikinci gün katılımcıların geliştirdikleri proje taslakları üzerinde detaylı proje yazma çalışması gerçekleştirilmektedir. Proje yazma ve yürütme konusunda tecrübeli eğitimcilerimiz, katılımcılara araştırma projeleri hakkında genel bilgi, proje fikri ve olgunlaşması konusunda kavramsal yaklaşımlar aktarmaktadırlar. Proje fikrinden proje yazmaya geçerken projede konu, başlık ve ekibin nasıl belirleneceğinden başlanarak tüm kritik noktalar detaylı anlatılmaktadır.

Bu sayfa İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO) tarafından en son 11.04.2019 14:57:03 tarihinde güncellenmiştir.