İSTKA

İSTKA Destekli - Yenilikçi Arayüz Yapıları (YAY) Platformu Projesi için tıklayınız. 

2019 Yılı Fizibilite Desteği Programı

İstanbul Kalkınma Ajansı, 2019 Yılı Fizibilite Desteği Programı için ilana çıkmış bulunmaktadır. İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından 2019 Yılı Fizibilite Desteği Programı için tahsis edilen kaynak ve son başvuru tarihi aşağıda yer almaktadır. Söz konusu programın Başvuru Rehberine ve taslak sözleşmeye aşağıdaki bağlantılardan ulaşılabilir.

Program Adı ve

Referans Numarası

Program Bütçesi

(TL)

Proje Başına Asgari-Azami Destek Tutarları

(TL)

Azami Destek Oranı

Son Başvuru Tarihi ve Saati*

Fizibilite Desteği Programı

İSTKA/2019/FZD

5.000.000

100.000

450.000

%100

24/12/2019

17:00

 

Son başvuru tarihi 24/12/2019 olarak belirlenmiş olmakla birlikte Başvuru Sahipleri son başvuru tarihini beklemeden Ajansa fizibilite desteği başvurusunda bulunabilir. Proje başvurusunun KAYS üzerinden yapılmasından itibaren en geç 5 iş günü içerisinde (saat 17:00) KAYS tarafından üretilen taahhütnamenin e-imza ile imzalanması veya ıslak imzalı çıktısının elden veya posta yolu ile Ajansa ulaştırılması gerekmektedir.

 İlanen duyurulur.

 

Başvuru Rehberi: İSTKA/2019/FZD

Taslak Sözleşme**

** Başvurudan önce şablon olarak fikir vermesi amacıyla sunulmaktadır.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

Sorularınızı, tekliflerin alınması için belirlenen son tarihten 20 gün öncesine kadar, programın referans numarasını açık bir şekilde belirterek elektronik posta ya da faks ile aşağıdaki adrese veya faks numarasına gönderebilirsiniz.

E-posta adresi : fzd@istka.org.tr

Faks : (212) 468 34 44

 

Soruların yanıtları, Ajansa ulaşma tarihinden sonra en geç 10 gün içerisinde aşağıdaki adreste yayınlanacaktır:

 www.istka.org.tr

Sıkça Sorulan Sorular (SSS) için tıklayınız.

Bilgilendirme sunumu için tıklayınız. 


 

Güdümlü Proje Desteği

Güdümlü proje desteği konusu ve koşulları Ajans öncülüğünde ve yönlendirmesinde  belirlenen özel nitelikli  model projelerdir. Güdümlü Proje başvuru şartlarına uygun  proje fikirleri potansiyel başvuru sahipleri tarafından Ajansımıza sürekli iletilebilir. Bu bilgilendirmenin akabinde, başvurunun önünde şekli ve teknik bir engel olmadığı anlaşılırsa başvuru sahip(ler)i ile Ajans arasında görüşmeler başlatılarak proje fikrinin niteliğine göre bundan sonra nasıl bir yol haritası izleneceği kararlaştırılır.

Güdümlü proje desteği hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.Bu sayfa İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO) tarafından en son 11.09.2019 14:29:01 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM