MİTTO Ekibi

 

 Adsız.jpg (7 KB)

Özgül DÖNMEZOĞULLARI

Farkındalık, Eğitim ve Bilgilendirme

ozgul.donmezogullari@marmara.edu.tr 

0(216) 777 16 50  

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’ndeki Lisans eğitimini Haziran-2012’de tamamlamıştır. 5 yılı aşkın süre özel sektörde mühendislik ve müşavirlik firmalarında proje mühendisi, iş geliştirme ve kamu ihale uzmanı olarak görev almıştır. Aralık-2018’de Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (MİTTO) Proje Destekleri ve Eğitim Bölümü’nde çalışmaya başlamış olup İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2018 yılı teklif çağrılarından olan, Yenilikçi Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, Marmara Üniversitesi’nin proje yürütücüsü olduğu “Yenilikçi Arayüz Yapıları (YAY) Platformu” başlıklı proje kapsamında Mali İşler ve Proje Yönetimi sorumlusu olarak eş zamanlı çalışmaktadır.

 

ezgisahin.jpg (65 KB)

Dr. Ezgi ÇABUK ŞAHİN

Proje Destekleri

ezgi.sahin@marmara.edu.tr

0(216) 777 16 50

Dr. Ezgi ÇABUK ŞAHİN, 2000 yılında Ankara Üniversitesi Dikimevi S.H.M.Y. Radyoterapi bölümünden, 2007 yılında ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra 2007-2016 yılları arasında Yüksek lisans ve Doktora eğitimini Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Biyoloji programında tamamlamıştır. Bu süreçte TÜBİTAK ve Marmara Üniversitesi (BAPKO) destekli projelerde araştırmacı olarak görev alarak doktora sonra sonrası bilimsel çalışma ve faaliyetlerine devam etmiştir. 2017 yılında Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Teknoloji Transfer Ofislerine Yönelik Hazırlık, Başlangıç ve Kapasite Artırımı Sağlanması ve Uygulanması Projesi” başlıklı TÜBİTAK 1601 Projesinde yürütücülük yapmış ve şu anda devam eden İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Yenilikçi Arayüz Yapıları (YAY) Platformu” başlıklı proje kapsamında proje uzmanı olarak çalışmaktadır.

 

 

Burak ELEMAN

Üniversite Sanayi İşbirliği

burak.eleman@marmara.edu.tr

0(216) 777 16 50 

Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Gedik Üniversitesinde başladığı Kaynak Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamlamıştır. Ayrıca 2017 yılında başladığı yüksek lisans eğitimine Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde Yıldız Teknik Üniversitesinde devam etmektedir. Kaynaklı imalat alanında mühendis olarak çalıştıktan sonra özel sektörde pazarlama ve iş geliştirme sorumlusu olarak görev almıştır. 2016 yılında Üniversite-Sanayi İşbirliği alanında MİTTO’ da çalışmaya başlamış ve 2018 yılında Marmara Üniversitesinde Öğretim Görevlisi kadrosuna atanmıştır. Halen MİTTO’ da Üniversite-Sanayi İşbirliği alanında görev almaktadır.

 

 

Elif Zehra ATUKEREN, Msc

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

elif.atukeren@marmara.edu.tr

0(216) 777 16 50

Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’ndeki Lisans eğitimini Haziran-2007’de tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya-Metalurji Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü’ndeki Yüksek Lisans eğitimini Ocak-2011’de tamamlamıştır. Neutec İlaç Firması-Fikri Mülkiyet Hakları Bölümü’nde bir süre Patent Araştırması ve Raporlaması ile ilgili olarak çalışmıştır. Nisan-2018’de Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (MİTTO) Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Bölümü’nde çalışmaya başlamış olup, Eylül-2018 döneminde M.Ü. Biyomühendislik Bölümü’nde başladığı Doktora eğitimini eş zamanlı olarak sürdürmektedir. 

 

 

 

Şule ÇALIŞKAN, Msc

Şirketleşme ve Girişimcilik Faaliyetleri

sule.caliskan@marmara.edu.tr 

0(216) 777 16 50

Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Yine aynı üniversitenin Biyoloji Öğretmenliği Bölümü’nde yüksek lisansa başlamış olup Fen eğitimi alanında TÜBİTAK 1001 projesinde çalışmaya başlamıştır. 2018 yılında bu projedeki görevini tamamlamış aynı yılın Temmuz ayında 1601 TÜBİTAK projesi desteğiyle MİTTO ’da Şirketleşme-Girişimcilik Faaliyetleri ve Üniversite- Sektör işbirliği faaliyetleri üzerine çalışmaktadır.

 

 derya_k_k-1.jpg (9 KB)

Derya ARDA

İdari İşler 

derya.kirmizikefiyeli@marmara.edu.tr

0(216) 777 16 50

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ve ardından Marmara Üniversitesi İş Güvenliği Yüksek Lisans mezunudur. Yaklaşık 5 yıl özel sektörde satın alma tecrübesi bulunmaktadır. 2013 yılından beri de MİTTO’da Resmi ve idari süreçlerin yürütülmesinde görev yapmaktadır.

 

 

 

 


Bu sayfa İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO) tarafından en son 20.01.2020 15:04:56 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM