İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO)

İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO)

Teknopark Tanıtım Günü

Üniversitemizin İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO) ve Teknopark İstanbul’un birlikte organize ettiği Teknopark Tanıtım Günü 28.09.2018'de gerçekleştirdi.

Tanıtım günü kapsamında teknoparkın kuluçka merkezleri gezilerek, firmalara ziyarette bulunuldu. Akademisyenlerin çalışma ve fikirlerinin ticarileştirilmesinde kuluçka desteklerinden nasıl yararlanılabileceği konusunda bilgilendirilme yapıldı.

Düzenlenen etkinliğe üniversitemizin İngilizce İşletme Fakültesinden Prof. Dr. Sinem Ergun, Fen Edebiyat Fakültesi’nden Doç. Dr. Cenk Sesal ve Prof. Dr. Hasan Kılıç, Tıp Fakültesi’nden Doç. Dr. Haldun Akoğlu, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu’ndan Doç. Dr. Nuriye İşgören ve Dr. Öğr. Üyesi M. Selçuk Uzmanoğlu, Mühendislik Fakültesi’nden Doç. Dr. Bilge Alpaslan Kocamemi, Prof. Dr. Cevat Sarıoğlu, Prof. Dr. S. Sinan Keskin,  Prof. Dr. Zehra Semra Can, Dr. Öğr. Üyesi Seval Genç, Teknoloji Fakültesi’nden Doç. Dr. Ali Buldu, Arş. Gör. Anıl Baş, Dr. Öğr. Üyesi Ulvi Başpınar, Arş. Gör. Dr. Barış Doğan katıldı.


Bu sayfa İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO) tarafından en son 03.10.2018 16:18:12 tarihinde güncellenmiştir.