İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO)

İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO)

MİTTO İAYOSB ile Buluşuyor!

Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Ofisi (MİTTO) İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB) ile Buluşuyor! 

  Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Ofisi kısa adıyla MİTTO olarak değerli akademisyenleri siz sanayicilerle buluşturmak üzere yola çıktık ve bu yolda sürdürülebilir işbirlikleri sağlamayı hedefliyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Temsilcilik Ofisimizde Siz Sanayicilerimizle Buluşmayı Bekliyoruz.

   İstanbul Anadolu Yakası OSB (İAYOSB) ve Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Ofisi (MİTTO) işbirliğiyle verilecek hizmetlerimiz:

    Üniversite-sanayi işbirliği olanakları, projeler geliştirme ve yürütme destekleri hakkında bilgilendirme yapılması,
    Araştırmacı-sanayi eşleştirmelerinin yapılması,
    Üniversite-sanayi işbirliğine yönelik bilinçlendirme etkinliklerinin (Proje Pazarı, Fuar, Çalıştay, Eğitim, vb.) düzenlenmesi,
    Girişimcilik olanakları hakkında bilgilendirme yapılması,
    Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları korunum ve ticarileştirme süreçleri hakkında bilgilendirme yapılması olarak özetlenebilir.


    MİTTO Tuzla Hizmet Ofisi, İstanbul Anadolu Yakası OSB (İAYOSB) İdari Binası Aydınlı Mahallesi Gazi Bulvarı 5. Sokak No:2 Tuzla/İSTANBUL adresinde hizmet vermektedir.

    İletişim için: Teknoloji Transfer Uzmanı Burak ELEMAN ile 0536 391 24 65 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Bu sayfa İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO) tarafından en son 05.11.2016 00:51:41 tarihinde güncellenmiştir.