İSTKA Yaratıcı Endüstriler Destekleri Toplantısı

İSTKA 26.05.2021 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliği ve Kültür ve Turizm Bakanlığı ortaklığında yaratıcı endüstriler alanında destek sağlayan yerel, ulusal ve uluslararası kurumlar ile destek arayan aktörleri özel bir webinarda bir araya getiriyor.
Ekli davetiyede görüldüğü üzere tam gün olacak etkinliğin öğleden önceki oturumunda 11 farklı kurumdan 50 farklı desteğe yönelik sunumlar olacaktır. Öğleden sonraki oturumunda ise destek veren kurumların temsilcileriyle destek arayan İstanbul’da yerleşik aktörleri 10’ar dakikalık (ihtiyaca göre daha uzun) network geliştirme ve detaylı bilgi alma amaçlı online odalarda birebir görüşmeler gerçekleştirilecektir.
Kontenjanlarla sınırlı olan öğleden sonraki birebir görüşmelere ve AB projesi yapmak isteyenlerden üniversitemizin ilgili akademisyenleri ve uzmanlarının Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Rekabetçi Sektörler Programı görüşmesine katılmasında fayda görülmektedir.
Öncelikli olarak değerlendirilecek ilgili kişilerin bilgilerinin bu linkteki forma işlenerek 20.05.2021 tarihine kadar meltem.yontar@istka.org.tr ve esrayesilkaya@pgm.com.tr e-posta adreslerine iletilmesi gerekmektedir.
Webinar kayıt bağlantısı:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYof-GuqDovGNdp-plOYEuDGzAgj7JAsLKI

96108ac4-0d5b-4f06-8dd1-00614e4290b3.jpg (465 KB)

HIZLI ERİŞİM